Blogブログ

Lumiere Hair&Spa お知らせや日々のブログページです♪

İngiltere patronları arasında, Fabio Capello ‘çok, çok korkutucuydu’ ve her şeyi bir diktatörlük gibi yönetiyordu ” İnsanlar, babamın davranış tarzının utanç verici olduğunu düşünebilir ama nihayetinde çok minnettarım çünkü bu beni bugün olduğum şey yaptı.

İngiltere patronları arasında, Fabio Capello ‘çok, çok korkutucuydu’ ve her şeyi bir diktatörlük gibi yönetiyordu ” İnsanlar, babamın davranış tarzının utanç verici olduğunu düşünebilir ama nihayetinde çok minnettarım çünkü bu beni bugün olduğum şey yaptı.

Bana bir anlayış ve öz algı verdi, diğer insanlara nasıl göründüğümü anlamam için bir yol. Keith muhtemelen beni yargıladı. Ben McDonald’s’ın çocuğuydum ve beni bu gerçeğin daha fazla farkına varmasını sağladı.

Şimdi buna sahip olur musun bilmiyorum. Hepsi çok güzel ve temiz. Ve bu iyi bir şey değil. Bu toplum. Dört oğlum var. Benim gibilerimden farklı hayvanlar.

Her şey anlıktır. Bir düğmenin tıklanması. Bu benim endişem. Zaman zaman dünyada gerçekçilik yok. Kesinlikle futbolcular olarak.

‘Oğlum bir Pazar sabahı 4-0 kaybettiğinde, arabadaki babayım: “Tamam dostum, endişelenme, bunu yapabiliriz veya yapabiliriz” “. Bir oyunu kaybettikten sonra arabaya bindiğimde arka koltuğa oturdum ve ağzımı kapalı tutmak zorunda kaldım.

İngiltere patronları arasında Fabio Capello ‘çok çok korkutucuydu ve her şeyi’ diktatörlük gibi yönetiyordu ‘

İnsanlar babamın davranış biçiminin utanç verici olduğunu düşünebilirler ama nihayetinde çok minnettarım çünkü bu beni bugün olduğum kişi yaptı. Sık sık kendime bu soruları soruyorum. “” Onlara göre doğru mu yapıyorum? İçimde olanı onlara nasıl aşılayabilirim? Bana yakın olan insanlara mı düştü? Fırsat eksikliği miydi? “”

Hayatta şu anda bu disiplini kaybettiğimizi düşünüyorum. Ve sıkı, seçkin sporcular yetiştirmeye çalışırken bunun iyi bir şey olduğunu sanmıyorum. Bu, bir yönetici için sürekli bir meydan okumadır. ‘

Parker, Charlton’a girdiğinde ilk takım menajeri Alan Curbishley’nin tutsak bir izleyici kitlesine güvence aldığını ancak oyunun hızla geliştiğini hatırladı.

Soyunma odasına hitap ettiğinde, 30 kişilik bir kadrodan 28’in onu dinlediğini biliyordu. Şu anda 30 oyuncunun önündeyken sık sık “” beni anlamadı “” veya “” onu daha sonra çekmem gerekecek “” veya ” onu farklı bir şekilde “”.

Herkesin bir motivasyonu var ve eğer paraysa bunun yanlış olduğunu düşünmüyorum. Herkes Premier Lig’i o kadar çok kazanmak istemez ki her Cumartesi saat üçte dışarı çıkıp her şeyi verirler.

‘Onu anlıyorum. Oyuncular çok para kazanıyor. Dört yıllık sözleşmesi var, motivasyonu nedir? Şampiyonlar Ligi’ni mi kazanıyor? Ailesiyle birlikte olmak için dört günlük tatil mi var? Her ne olursa olsun, ona dokunman gerekiyor. Ve 20 yıl önce böyle değildi.

Ancak bazı şeyler değişmez. Küme düşme, sorumluluk duygusundan, statü kaybından ve yaralı gururdan ya da finansal aksaklıktan kaynaklansa da her zaman olduğu gibi acı veriyor.

Parker, modern oyunda oyuncularla iletişim kurmanın yeni yollarını bulması gerektiğini kabul ediyor

Parker, ‘Kesinlikle öyle’ dedi. Burada sezonun gidişatından rahatsız olan bir takım oyuncular var.bahsegel yasal mı Dürüst olmak gerekirse oldukça zayıftı. ‘ Küme düşme korkusu etkisini gösterdiğinde yeni imzalar, yeni lig ve yeni bir felsefeye sahip yeni menajerin ‘pusundan’ bahsediyor.

Parker, “Birdenbire her şey biraz bulanıklaştı,” dedi. West Ham ile küme düştüğümde bunu yaşadım. Hatalar oldu ve sonunda oturup nerede yanlış gittiğini soracağız, ancak futbolun çalışma şekli, tüm değişiklikler muhtemelen onu vurguladı. ‘

Dümendeki sekiz oyunu, maceralı futbol oynayan bir takım olarak açıklığın ve Fulham’ın kimliğinin geri kazanılmasına yardımcı oldu. Hayranlar yeniden bağlantı kurdu ve gelecek hakkında olumlular. Sezon öncesi, transfer hedefleri ve işi kalıcı olarak alıp almayacağına dair görüşmeler yapıldı.

Parker, “Önümüzdeki birkaç gün içinde şu veya bu şekilde ütülenmesi muhtemelen en iyisidir,” dedi.

İki ya da üç hafta önce sadece takıma odaklanmam gerektiğini söylerdim çünkü biraz kötüydük. Harekete geçirip bazı sonuçlar almamız gerekiyordu.

Ama şimdi, sezonun bitimine bir hafta kala menajer olmak istiyor muyum? Yüzde bir milyon yönetici olmak istiyorum.

Fulham Futbol Kulübü’nün menajeri olmak istiyor muyum? Evet ediyorum.’

  • Huddersfield, kulübü Phil’e satmak için anlaşma yapıldığını açıkladı … Lionel Messi’yi canlı izlemek, kova listeniz için bir zorunluluktur …… Manchester City, Leicester’ın önüne geçmiştir … ‘Bunu düşünmemiştim ciddiydi ‘: Porto yöneticisi Sergio …

14 hisseleri

Futbolun milletvekilleri, tartışmalı teknolojinin sporu mahvetmesini önlemek için Video Yardımcı Hakem (VAR) iletişimlerinin stadyumlarda yayınlanmasına izin verme konusunda artan bir baskı altında.

Dünyanın dört bir yanından gelen federasyonlar, Uluslararası Futbol Birliği Yönetim Kurulu’nu, memurlar arasındaki tartışmaların evde veya yerde seyirciler tarafından dinlenmesini yasaklayan yasalarını değiştirmeye zorluyor.

2017’de teknolojiyi ilk benimseyen Avustralya Futbol Federasyonu (FFA), isteksiz IFAB’ın değişimi kolaylaştırmasına yardımcı olmak için üç aşamalı bir plan bile sundu – teklifin ön saflarında yer alan adam bunu adamant. ‘VAR’ın geleceği’ olacak.

IFAB, VAR iletişimlerinin stadyumlarda yayınlanmasına yönelik artan baskı altında

  • Premier Lig kulüpleri, taraftarları içinde tutmak için savaşı kazanıyor … VAR’ın adalet getirmesi gerekiyordu, bunun yerine teslim edildi … Premier Lig yetkilileri hakemlerin şefi olarak şaşkına döndü … ‘VAR’a 10 üzerinden 7 veriyorum!’ Neil Swarbrick – içindeki adam …

101 hisseleri

Eski Premier Lig yetkilisi Howard Webb liderliğindeki VAR’ı kullanan ilk liglerden biri olan Amerika Birleşik Devletleri’ndeki MLS’nin de değişimi zorladığı anlaşılıyor – sadece tartışmaların yayınlanması değil, aynı zamanda hakemin duyurma olasılığı da. stadyum PA sistemi üzerine yapılan bir incelemenin sonucu.

VAR sorunları, bir süredir teknolojiye sahip olan yarışmalarda bile Avrupa’daki ligleri rahatsız etmeye devam ederken, Hollanda ve Almanya FA’larının da değişime hevesli olduğu anlaşılıyor.

Yayın incelemeleri, aynı zamanda, Premier Lig stadyumlarındaki taraftarların hakemler dört dakikaya kadar tartışmalı incelemeler geçirirken karanlıkta bırakılmasıyla, Pazar gününün VAR’ı kurtarmaya yönelik dört aşamalı planında The Mail’in önemli bir parçasını oluşturdu.

Premier Lig başkanı, geçtiğimiz hafta VAR’ın fırtınalı tanıtımı üzerine dört buçuk saatlik bir tartışmada hakem şefi Mike Riley ile bir araya geldi ve incelemenin ne olduğunu açıklamak için büyük ekranda gösterilen başlıklara bilgi ekleme sözünün ciddiyetsiz sonucuyla önümüzdeki ay başlayarak arıyor. Premier Lig strese girmek istiyor, ancak IFAB’ın protokolleri nedeniyle elleri bağlı.

IFAB, yayın iletişiminin yetkilileri daha fazla baskı altına alacağına olan inancını değiştirmeye isteksizdi.

IFAB, yayın iletişiminin yetkilileri artan baskı altına alacağına olan inancını değiştirmek konusunda isteksizdi. Ancak bir şeyin verilmesi gerektiği anlaşıldıkça fikri yumuşattılar.

Fikri IFAB’a öneren eski FFA hakem başkanı Ben Wilson, “Eninde sonunda VAR tartışmalarının yayınlanacağından şüphem yok,” dedi. 

“Teknolojide devrim yaratabilecek en büyük şey budur. O her şeyi değiştirecek. İzleyicilere neden bu karara vardıklarına dair bir anlayış verecektir. Bu, VAR’ın geleceği olacak. “

Hakemlerinden yedi yıl sorumlu olduktan sonra Ağustos ayında FFA’daki görevinden istifa eden Wilson, yaz aylarında IFAB’a üç aşamalı planını önerdi.

Başlangıçta, yayıncılar VAR iletişimlerini ayarlayabilecek ve bu bilgileri izleyicilerine aktarabilecek. İkinci aşama, bir inceleme sırasındaki tartışmaların televizyonda duyulması olacaktır. Son aşama, bu tartışmayı stadyumda yayınlamak olacaktır.

Wilson, FFA hakemi Jarred Gillett, şimdi bir Premier Lig VAR’ı, son maçında IFAB’a nasıl çalışabileceğini göstermek için bir mikrofona bağladı.

Premier Lig, incelemeler tamamlandıktan sonra Ryan Bertrand’ın Leicester’e karşı kırmızı kartı gibi önemli olayların büyük ekranlarda tekrarlarını gösteriyor, ancak A-Ligi incelemeler sırasında bunları gösterdi.

IFAB’ın danışma panelleri, geçen ay Zürih’te yapılan bir toplantıda değişiklik yapılıp yapılmayacağını tartıştı. FIFA’nın yeni küresel futbol geliştirme şefi Arsene Wenger’in bir parçası olacak şekilde 3 Aralık’taki yıllık iş toplantısında atılacak diğer adımlara karar verecekler.

Premier Lig, incelemeler tamamlandıktan sonra Ryan Bertrand’ın Leicester’e karşı kırmızı kartı gibi önemli olayların büyük ekranlarda tekrarlarını gösteriyor, ancak A-Ligi incelemeler sırasında bunları gösterdi.

Wilson için, The Mail on Sunday manifestosunun VAR’ı iyileştirmeye yönelik bir başka önemli parçası olan hayran deneyimini iyileştirmek çok önemliydi.

Wilson, “Oyunu evde izlerken daha iyi bir deneyim yaşıyorsanız, neden onu yerde izliyorsunuz?” Diye ekledi.

Bu arada MLS, görüntüleri paylaşmayı ve her maçtan sonra çevrimiçi olarak VAR yorumları sağlamayı denedi.

Bazı aşamalarda hakemler, VAR kontrolleri sırasında monitörlerden daha fazla yararlanmaya başlamalıdır.

Riley ile kulüp başkanları arasındaki toplantının ardından, Premier Lig hakemlerin, taraftarlar arasında artan hayal kırıklığına rağmen, oyunların hızını ve yoğunluğunu korumak amacıyla saha tarafı monitörlerini mümkün olduğunca “idareli” kullanmaya teşvik edileceğini duyurdu. Ancak hakemler onu sözüne aldı ve şimdiye kadar hiçbiri 120 maçın hiçbirinde ekranlara danışmadı.

Bir noktada bunun da değişmesi gerekiyor. Bundesliga’da oyuncular ve taraftarlar, lig hakemlerin monitörleri daha sık kullanmasına izin verdiğinde kararları daha isteyerek kabul etmeye başladı.

Uefa hakem şefi Roberto Rosetti, bu sezonun başlarında Pazar günü The Mail’e yaptığı açıklamada, Avrupa’daki yetkililerinin, hakemlerinin “karar verme sürecinin merkezinde – VAR’da değil” olmasını istediği için monitörleri kullanmasını istediğini söyledi.

MLS patronları, hayranların süreci takip etmelerine yardımcı olduğu için son kararı vermek için görüntüleri izleyen hakemleri görmeyi tercih ettiklerini de fark etti. Ayrıca ofsayt görüşmeleri için de kullanıyorlar.

Bu, değiştirilmesi gereken ancak en azından gelecek sezona kadar değişmeyecek olan başka bir alandır, çünkü başkanlar, yarışmanın bütünlüğünü etkileme korkusuyla herhangi bir sert değişiklik yapmaktan kaçınmak için oy kullanacaklar – sanki VAR konusunda devam eden tartışmalar aynı şeyi yapmayacakmış gibi.

Mail on Sunday manifestosu, Wilson tarafından onaylanan ve MLS’de bir dereceye kadar kullanılan bir “yan hakem çağrısı” nın uygulanmasını destekliyor.

Avustralya FA, IFAB’ın değişimini kolaylaştırmasına yardımcı olmak için üç aşamalı bir plan sundu

Çıplak gözle açıkça yanlış olduğu gösterilmedikçe yardımcı hakemin kararı doğru kabul edilir.

Wilson, “Yanıtın bir dereceye kadar yan hakem çağrısı olacağını düşünüyorum,” dedi.

“Ya çizgileri kalınlaştırın ve diyelim ki onlar birbirine değiyor, sahadaki karar kalır. Ifab’ın ofsaytın siyah ve beyaz olduğunu düşündüğünü biliyorum ama pek çok nedenden ötürü öyle değil. ‘

Sunday on Sunday, VAR tarafından kullanılan yayın kameralarının kare hızlarının, saldırganlar kareler arasında yaklaşık 15 cm hareket edebildiğinde bir oyuncunun santimetre ofsayt olup olmadığını kesin olarak gösterecek kadar yüksek olmadığını ortaya koydu.

Wilson, “Gol çizgisi teknolojisi haricinde, diğer her şeyin en azından biraz sahada kalması gerekiyor” dedi. “Belki de futbolun mükemmel olamayacağının farkına varmalı.”

  • Premier Lig kulüpleri, taraftarları içinde tutmak için savaşı kazanıyor … VAR’ın adalet getirmesi gerekiyordu, bunun yerine teslim edildi … Premier Lig yetkilileri hakemlerin şefi olarak şaşkına döndü … ‘VAR’a 10 üzerinden 7 veriyorum!’ Neil Swarbrick – içindeki adam …

101 hisseleri

Sportif direktör Hasan Salihamidziç, Bayern Münih kalecisi Manuel Neuer kulübün içindeki herkesin desteğini aldığını söyledi.

Almanya Dünya Kupası galibi, geçen hafta kulüple yapılan sözleşme görüşmeleriyle ilgili ayrıntıların sızdırılması ve Chelsea’nin hizmetleriyle ilgilenmesiyle 34 yaşındaki futbolcunun Bundesliga şampiyonlarını terk edeceği yönündeki spekülasyonları körüklediğinde öfkelendi.

Ancak Salihamidziç, Neuer için Allianz Arena’da yeni bir anlaşma için müzakerelere çözüm bulunmadığını kabul ederken, 92 kez sınırlanan Almanya’nın uluslararası dumanını geride bırakan durumun dahili olarak çözüldüğünü doğruladı.  

Hasan Salihamidziç, Manuel Neuer ile ilgili durumun çözüldüğünü doğruladı

Bayern Münih kalecisi, sözleşme bilgilerinin sızdırılmasının ardından geçen hafta vuruldu.

  • Bayern Münih başkanı Karl-Heinz Rummenigge, Manuel’e güveniyor … ‘Medyadaki tartışmalardan detaylar var, o … Bayern Münih’in lideri Alphonso Davies, hızlı bir şekilde yansıtıyor … Alman taraftarlar, Bundesliga’nın hazır olmasından memnun değil …

31 hisseleri

Yönetmen Welt Am Sonntag’a ‘Manuel onu gerçekten takdir ettiğimizi biliyor’ dedi. 

Pozisyonu dahili olarak netleştirdik ve o zamandan beri başka hiçbir şey bilinmediğinden, devam edebileceğimizi varsayıyorum.

Oliver Kahn ile oynadım. Dünya çapında bir kalecinin bir takıma ne kadar verdiğini biliyorum. Manuel dünya çapında bir kalecidir. Kulübümüzde çok değerli, bu yüzden Manuel ile sözleşmemizi uzatabileceğimizi umuyorum. ‘

Salihamidzic, Schalke kalecisi Alexander Nubel’in mevcut kampanyanın bitiminden sonra gelmesine rağmen Neuer’in önümüzdeki sezon ilk tercih edilen kaleci olarak kalacağını da doğruladı.

Ancak spor direktörü Salihamidziç, durumun dahili olarak ele alındığını doğruladı

Manuel Neuer net 1 numaramız, önümüzdeki sezonda hiçbir şey değişmeyecek. Alexander Nubel bunu biliyor. ‘

Sportif direktör ayrıca kulübün transfer penceresine en iyi uluslararası yetenekleri getirme arzusunu açıkladı, ancak oyuncuların fiyatı üzerinden fidye talep etmeyi reddedeceği konusunda ısrar etti. 

Avrupa’dan en iyi yeteneklerle kendimizi güçlendirmek ve aynı zamanda takımımızın kalitesini artıran ve takımın taraftarlarımıza güçlü ve çekici futbol sunmasına yardımcı olan uluslararası bir yıldızı Münih’e getirmek istiyoruz.

“Ben ve yanımızdaki herkes ekonomik olarak mantıksız hale gelmeden Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak istediğimiz gerçeğini destekliyoruz.”

Ayrıca Alexander Nubel’in gelişine rağmen Neuer’in önümüzdeki sezon ilk tercihi olacağını doğruladı.

  • Bayern Münih başkanı Karl-Heinz Rummenigge, Manuel’e güveniyor … ‘Medyadaki tartışmalardan detaylar var, o … Bayern Münih’in lideri Alphonso Davies, hızlı bir şekilde yansıtıyor … Alman taraftarlar, Bundesliga’nın hazır olmasından memnun değil …

31 hisseleri

Bundesliga’nın 9 Mayıs’ta eyleme dönme planı, bir Alman bilim adamının muhalefetiyle karşı karşıya.

Almanya’nın en üst kademesi, hükümet tarafından izin verilmesi halinde önümüzdeki ay kapalı kapılar ardında devam edecek.

Ancak, Profesör Uwe G. Liebert, ligin taraftarların olmadığı oyunlar için önerilen hijyen önlemlerinin ve oyuncuların düzenli olarak test edilmesinin ve izlenmesinin, katılanların güvenliğini korumak için yeterli olmadığını söylüyor.

Bundesliga’nın 9 Mayıs’ta eyleme dönme planı, bilim adamlarının muhalefetiyle karşı karşıya

  • Chelsea, Barcelona’nın Philippe’i için hareket halindeyken fişi çekebilir … Premier Lig kulüplerinden takımları görecek planlar hakkında bilgi verildi … IAN LADYMAN: İngiliz futboluna her şans verilmeli … Eski Bayern Münih yıldızı Arjen Robben, açıkladı …

942 paylaşım

Liebert, Mitteldeutsche Zeitung’a şunları söyledi: ‘Covid-19 ile bir hastalığın uzun vadeli etkilerini bilmiyoruz. Genç yaşta virüsten çok hastalanmak veya ölmek mümkündür. ‘

Bir enfeksiyonu ancak 48 saat sonra tespit edebilirsiniz. Benim bakış açıma göre, bir futbolcuyla temas halinde olan tüm insanlar birinci dereceden temas halindedir, bu nedenle herkesin, muhtemelen rakip takımın da karantinaya alınması gerekir. ‘ 

  1. この記事へのコメントはありません。

  1. この記事へのトラックバックはありません。

関連記事

%d人のブロガーが「いいね」をつけました。