Blogブログ

Lumiere Hair&Spa お知らせや日々のブログページです♪

Inglett sağ merkeze büyük bir şut ile takip ederek 8-7 yaptı.

Inglett sağ merkeze büyük bir şut ile takip ederek 8-7 yaptı.

Jays hayranlarını bu hafta Chicago Cubs için oynamayı düşünmeyeceğini söyleyerek kızdıran Burnett, beş isteka sekiz vuruşta sekiz tur bıraktıktan sonra 6-7’ye düştü.

Bu Toronto’nun art arda beşinci mağlubiyeti, 17 isteka 13’tü ve Jays’i 35-39’da Doğu Amerikan Ligi’nin bodrumuna düşürdü.

Milwaukee, üç maçlık seriyi 39-33’e yükseltti.

Bush başından beri güçlü

2004’te Toronto’ya tek vuruş yapan Bush, Gregg Zaun’a yürüyüşe çıkmadan önce beş vuruşta mükemmeldi, ancak Overbay’in sekizinci sıradaki üçlüsüne kadar iki vuruş daha kaldı.

Bush, “Tek başıma oturuyorum çünkü odaklanmama yardımcı oluyor” dedi. “Bu, kendimi odaklanmaya ve oyunun geri kalanına kapılmamaya çalışma şeklim.

“Muhtemelen bunun hakkında düşünmeye başladığımın muhtemelen altıncıdan sonra olduğunu söyleyebilirim. Oyun yavaşlamaya başlıyor ve ne olacağını görüyorsunuz.”

Overbay üçe katlandıktan sonra, Alex Rios skoru 8-1 yapmak için sola tek bir gol attı, ancak Bush gezisini temelde bitirdi.

Bush, “Dokuzuncu turda geri dönmek için lobi yaptım, ancak Ned o gün için yeterince zamanım olduğunu söyledi” dedi.

Brewers yardımcısı Tim Dillard, dokuzuncu turda Overbay’a iki turluk bir home run yapmayı bıraktı, ardından bir yürüyüş ve bekar izledi.

David Riske daha sonra David Eckstein’ı yürümek için geldi, üsleri yükledi ve bağlama koşusunu güverteye koydu.

Inglett bunu 8-7 yaparak sağ merkeze bir grand slam ile takip etti.

Torres nihayet her şeye bir son verdi.

A.J. çok erken

Burnett, başını belaya sokmadan önce oyunun ilk iki vuruşunu geçti.

Arka arkaya tekler, sol merkezde ikiye katlanan sağ saha oyuncusu Corey Hart’ı ortaya çıkardı ve 2-0 yapmak için bir çift attı.

Hafta başında “Blue Jay olduğum sürece elimden gelenin en iyisini yapacağıma” söz veren Burnett, bire bir single, ardından iki dışarı yürüyüş ve bir çift – J.J. Hardy, Jason Kendall’ı 3-0 yapmak için kullandı.

Sonra üçüncü oldu, Burnett ilk iki vurucuyu yürüdü ve Russell Branyan’ın onu sezonun 10’uncu turuna çıkmasına izin verdi ve 6-0 oldu.

Rios’ta beyin krampı var

Beşinci vuruş, bu sezon Jays için ters giden her şeyin simgesi olabilir.

Prens Fielder sağ saha çizgisinden bir tane vurdu ve topun yastıklı duvarın dibine sıkıştığı köşeye.

Rios, hakemin, bunun bir yer kuralı ikiye katlaması gerektiğini düşündüğünü bilmesini sağlamak için elini havaya kaldırdı.

Ancak hakem, topun hala oyunda olduğunu gösteren “güvenli” bir işaretle kollarını dışarı atmadan önce çizginin birkaç adım aşağısına koştu.

Rios “Hakemin bir arama yapacağını düşündüm ve o asla bir arama yapmadı, ben de onu aldım ve attım,” dedi Rios. “Sonsuza dek sürdü.”

Rios sahaya geri döndüğünde, 270 kilo ağırlığındaki Fielder, bir park içi ev koşusu ve 7-0’lık bir çıkıntı için eve kadar gürledi.

Maçın ilerleyen saatlerinde Kendall’ın bir ikilisi Gabe Kapler’ı 8-0 yaptı.

İntikam en iyi soğuk servisse, Ted Lilly Pazar günü doğru yolunu kazandı.

2006 sezonundan sonra (Blue Jays’in menajeri John Gibbons ile höyükte ve sığınakta kötü bir karşılaşmanın yaşandığı bir yıl) Chicago Cubs ile imzaladığından beri ilk kez Toronto’ya geri dönen Lilly, Pazar öğleden sonra olağanüstü oldu .

Solak, altı vuruşta sadece bir vuruştan vazgeçti ve sonra oturdu ve Chicago takım arkadaşlarının Jays karşısında 7-4 galibiyetle bitirdiğini izledi.

Toronto’dan Vernon Wells, “Bu adamlar, eski takımlarına geri döndüklerinde (yüzleştiklerinde) herkesin yapmak istediklerini yaptılar ve bu onları yenip diğer takımı incitmek için ellerinden geleni yaptılar.” Dedi.

Lilly (7-5), Cubs’ın sezonda 45-25’e çıkmasına yardımcı olurken Jays 35-36’ya düştü. Jesse Litsch (7-3) Toronto için iyi bir atış yaptı ancak mağlubiyeti aldı.

Sadece tek bir temel vuruşa rağmen, Lilly öğleden sonra iki kez başı beladaydı, ancak her seferinde bundan kurtulmaya çalıştı.

Wells tarafından ikinciye açılan pop-up sayesinde, iki yürüyüş, bir saha oyuncusunun seçimi ve başka bir yürüyüş üçüncü vuruşta Toronto için bir şekilde hiçbir şey üretmedi.

Lilly, “Vernon ile üç yıl oynadım ve eminim ki hitlerini benden almak istiyorlar ve onları çıkarmak istiyorum,” dedi. “Vernon’u tabanlar yüklü olarak çıkarmak için iyi bir adım attım.”

Altıncıda biri dışarıda kalırken, Wells bir hataya ulaştı ve Kevin Mench, arkasından iki kişi koyarak yürüdü. Ancak Jays’in çürümüş hücumu, bu kez Rod Barajas’ın soldaki uyarı parçasına uçması ve Brad Wilkerson’ın bir çizgi çıkışı sayesinde yine başarısız oldu.

Gibbons, “Yakın kalmak için yeterince iyi oynuyoruz ancak kazanacak kadar iyi değiliz” dedi. “Bundan daha fazlasını nasıl özetleyeceğimi bilmiyorum.

“Nisan ayında mücadele ettik, Mayıs ayında çok iyi oynadık. Bu ay pek çok maçın içindeydik, ya o kadar büyük bir darbe alamıyoruz ya da o kadar büyük bir kapanış ya da her neyse. şu anda yeterince iyi; hepsi bu. “

Tüm bunlar, Ağustos 2006’da, Gibbons onu üçüncü vuruşta almak için çıktığında Oakland A’lara karşı mücadele eden Lilly için özellikle tatlı olmalıydı. Sözler değiş tokuş edildi ve höyükte hararetli bir tartışma başladı.

Lilly, sığınağa gittikten ve soyunma odası için merdivenlerden aşağı tünele gittikten sonra, Gibbons onu takip etti ve ikisi ayrılmadan önce bir güreş maçı çıktı.

Savaşçılar bunun bittiğini ve bittiğini söylediler, ancak Lilly zor olduğu için kışın Chicago’ya gitmek üzere şehirden ayrıldı.

Lilly, “Buraya gelmek ve her şeyi iyi anlatmak güzel ama bundan daha ileri götürmeyeceğim,” dedi. “Bu takım için maç kazanmam gerekiyor ve hepsi bu.”

Bir kötü vuruş

Litsch için konsantrasyonu, Yavruların üçüncü vuruşta genç sağ elini kullanan oyuncunun üzerinden atlamasına yetecek kadar uzun süre kayboldu.

Micah Hoffpauir, doğru saha çizgisini bulan bir çift ile yola çıktı. Biri dışarıda olan Litsch, Reed Johnson ve Kosuke Fukudome’un arka arkaya teklerini sağda bıraktı, ikincisi bir çift atarak 2-0 yaptı.

Daha sonra Jim Edmonds, Fukudome’u üç sayılık bir Cubs’ın liderliği için skor yapmak için ortadan ilerledi.

Kızıl saçlı marş, altıncı turda zararsız bir üs vuruşundan vazgeçmeden önce gördüğü sonraki dokuz adamı emekliye ayırdı.

Yavrular boğaza gider

Zaten 3-0’ı geride bırakan yedinci vuruş, Jays için tamamen bozuldu, Litsch’in çıkması ve ardından tekli ve çiftli pes bırakmasıyla başladı.

Sol elin Kosuke Fukudome’a ​​vurmasıyla birlikte, Gibbons marşını çekti ve ikinci rulet kamera çıkış için birinci olan solcu Jesse Carlson’u getirdi.

Teknik direktör yine dışarı çıktı ve sağ eliyle belirlenmiş vurucu Derrek Lee ile yüzleşmek için doğru Shawn Kampına gitti. Ancak olayların ortaya çıkardığı gibi Camp’in hiçbir şeyi yoktu.

Lee, merkez savunma oyuncusu Wells’e tek yaptı, Ryan Theriot’a gol attı ve Reed Johnson’ı eve gönderdi. Wells’in atışı mükemmeldi, yakalayıcı Rod Barajas’a eldivenine güzel bir sıçrama imkanı sağladı.

Ve tekrar dışarı.

Bobble – Barajas’ın geçen hafta alışkanlık haline getirdiği bir şey – 5-0’ın gol atmasını sağladı.

Hemen 10. homer’ı için sol saha duvarının üzerinden bir ipe kamp sunusu atan temizlik oyuncusu Aramis Ramirez geldi ve sayı 7-0 oldu.

Zaun geri dönüyor

Gregg Zaun, engelliler listesinden dönüşünü, Brad Wilkerson’ı önünde skor yapan sekizinci yardımcısı Neal Cotts’ta sayıları geride bırakan ve sayıları 7-3’e düşüren ve sayıları 7-3’e düşüren yarasalarda bazı güçlü vuruşlarıyla kutladı.

Zaun, 27 Mayıs’tan beri dirseğinden sakatlanmıştı.

Toronto’nun ilk koşusu, Zaun’u yürüdükten sonra gol atan Joe Inglett’in iki katı sayesinde yedinci oldu. Inglett, Marco Scutaro’yu oyunda üçüncü sıraya taşıdı.

Chicago menajeri Lou Piniella, Wells tabağa gelirken Carlos Marmol için yardımcısı Scott Eyre’yi çekti.

Eyre, Wells’i derin sola uçarak Toronto dış saha oyuncusu tarafından bırakılan beş koşucu haline getirdi.

Wells, yardımcısı Kerry Wood sonuncusu çıkmadan önce, dokuzuncu turda bir fedakarlık sineğiyle son tura çıkardı.

Sürahi Curt Schilling Salı günü Boston Red Sox ile bir yıllık, 8 milyon $ ‘lık ABD kontratına ulaştı.

Anlaşma, Schilling’in geçen sezon aldığı maaşla etkin bir şekilde eşleşen 5 milyon ABD doları tutarında performans teşvikleri içeriyor.

“Tam olarak istediğimizi aldık ve sonra biraz” dedi. “Kariyerimizin sona ermesini istediğimiz yer burası.

“Bu şehir, bu takım. Emekli olmak, çocuklarımızı büyütmek ve uzaklaşmak istediğimiz yer burası. Her şeyi, hepsini ve daha fazlasını aldık.”

Red Sox genel menajeri Theo Epstein ikramiyelerle ilgili olarak “Sağlıklı kalamaması durumunda biraz korumaya ihtiyacımız vardı” dedi.

“Sağlıklı kalabilirse, çok uygun fiyatlıdır [ve] rotasyonumuzu korur. Vücudunu yeniler ve tüm yıl sağlıklı kalırsa ve harika bir sezon geçirirse, bunun için ödüllendirilecektir.”

Önümüzdeki Çarşamba 41 yaşına giren Schilling, geçen sezon 24 başlangıçta 3,87 kazanılan koşu ortalaması ile 9-8’lik bir rekor kırdı ve büyük liglerde 20’nci oldu.

Daha da önemlisi, Boston ikinci Dünya Serisini dört yıl ve genel olarak yedinci olarak kazanırken, dört playoff başlangıcında 3-0 kazandı.

“Masanın üzerine para mı bıraktım? Evet,” dedi Schilling. “Bir yıl daha alabilir miyim? Sanırım öyle.

“Arayan takımlara baktığımda, iki yıllık bir anlaşma için 25-30 milyon dolar kazanma potansiyeline sahip bir yıllık anlaşma için en iyi tahminim 14-15 milyon dolar civarında olur.”

Schilling, Red Sox’u World Series’in 2. Maçında Colorado Rockies 2-1’i geçerek yedi World Series başlangıcında 4-1 ve sezon sonrası maçta 11-2’ye yükseldi.

Schilling, Baltimore Orioles, Houston Astros, Philadelphia Phillies, Arizona Diamondbacks ve Red Sox için 3,46 ERA, 83 tam oyun, 22 kurtarış ve 560 MLB maçında (427 başlangıç) 20 kapanışla 213-142 arasında. Altı kez all-star, Philadelphia ile 1993 Ulusal Lig Şampiyonası Serisinin en değerli oyuncusu seçildi ve Arizona’nın New York Yankees karşısında yedi maçta kazandığı 2001 Dünya Serisinde Randy Johnson ile MVP onurunu paylaştı. Schilling, Boston’un 2004 Dünya Serisi zaferinde, St.

  1. この記事へのコメントはありません。

  1. この記事へのトラックバックはありません。

関連記事

%d人のブロガーが「いいね」をつけました。