Blogブログ

Lumiere Hair&Spa お知らせや日々のブログページです♪

VA nie może funkcjonować bez wydajnych i odpowiednio obsadzonych obiektów.

VA nie może funkcjonować bez wydajnych i odpowiednio obsadzonych obiektów.

Komisja zwróciła również uwagę na możliwy związek między osobami narażonymi w okresie prenatalnym na pestycydy fosforoorganiczne i skutkami neurorozwojowymi.

Naukowcy zidentyfikowali w przypadku niektórych toksyn "krzepki" dane dotyczące zwierząt, ale brak danych dotyczących ludzi uniemożliwił komitetowi określenie silniejszego poziomu powiązania.

Ramos zauważył, że jednym z głównych ograniczeń badań komitetu było to, że wiele badań epidemiologicznych nie zostało przeprowadzonych na weteranach, chociaż przeprowadzono je w populacjach, w przypadku których narażenie wydawało się porównywalne z tym, czego mogli doświadczyć weterani.

Powiedział również, że ważne jest, aby wziąć pod uwagę "efekt zdrowego pracownika."

"To młodzi ludzie u szczytu zdrowia, radzący sobie naprawdę dobrze, poza być może ogromnym stresem związanym z wdrożeniem," Ramos wyjaśnił.

"Jeśli populacja, której używam do badania infekcji leiszmaniozy i ciąży, to populacja w Indiach, która je tylko dwa razy w tygodniu i żyje w stresujących warunkach … od razu widać, że nie ma odpowiednika" z innymi zdrowymi kobietami wojskowymi, powiedział.

Autorzy raportu podkreślili trzy ważne "luki w wiedzy" w badaniach skutków zdrowotnych potomstwa:

Skutki ekspozycji przed poczęciem na komórki rozrodcze, płody i noworodki Długoterminowe skutki zdrowotne dzieci narażonych w macicy Skutki niepożądane u wnuków i przyszłych pokoleń

W 1998 roku Kongres zlecił Departamentowi Spraw Weteranów (VA) zlecenie Narodowym Akademiom Nauk, Inżynierii i Medycyny zbadania związków między chorobą a narażeniem na zagrożenia wojenne niezwiązane z walką, a także leki zapobiegawcze i szczepionki w nauce i medycynie. literatura. Dziesięć poprzednich raportów zostało opublikowanych przed tym najnowszym raportem.

Ostatnia aktualizacja: 29 listopada 2018 r

WASZYNGTON – Ponad sto uczelni medycznych – zarówno alopatycznych, jak i osteopatycznych – obiecało Pierwszej Damie, że przeprowadzą kursy na temat zespołu stresu pourazowego (PTSD) i urazowego uszkodzenia mózgu (TBI) dla lekarzy stażystów.

PTSD i TBI dotykają około 20% weteranów, poinformowali we wtorek przedstawiciele biura pierwszej damy.

Michelle Obama oficjalnie ogłosi współpracę uzgodnioną przez Association of American Medical Colleges (AAMC) i American Association of Colleges of Osteopathic Medicine w środę rano w Wirginii.

W sumie 105 szkół medycznych i 25 szkół osteopatycznych zobowiązało się do uwzględnienia tych dwóch schorzeń w swoim programie nauczania, powiedział Brad Cooper, dyrektor wykonawczy inicjatywy Połączonych sił Białego Domu.

Inicjatywa PTSD i TBI ma na celu zapewnienie szkolenia o tematyce wojskowej nie tylko lekarzom, którzy będą pracować w wojskowych ośrodkach medycznych czy bazach wojskowych – powiedział. To krytyczne, powiedział Cooper, ponieważ wielu członków służby szuka pomocy w społeczności, a nie w szpitalu VA czy w placówce Departamentu Obrony.

Cooper powiedział, że niektóre szkoły medyczne uczą teraz, jak leczyć PTSD i TBI, ale większość tego nie robi.

"Pracownicy służby zdrowia w naszym kraju, gdziekolwiek się znajdują, muszą mieć podstawową wiedzę na temat PTSD i TBI, aby jak najlepiej rozpoznawać i pozytywnie wpływać na wyniki opieki zdrowotnej naszych weteranów," powiedział.

Oczekuje się, że szkoły medyczne będą korzystać z wielu różnych modeli, aby włączyć szkolenie PTSD i TBI do programu nauczania – powiedział John Prescott, MD, dyrektor ds. Akademickich w AAMC.

Prescott powiedział, że inicjatywa obejmie ankietę wśród szkół medycznych na temat tego, jakie szkolenia dla weteranów przechodzą przyszli lekarze.

Rząd nie zapewnia finansowania nowej inicjatywy.

Ta historia została pierwotnie opublikowana 25 czerwca 2018 r. W ramach dzisiejszego przeglądu wiadomości na koniec roku MedPage publikujemy ją ponownie wraz z aktualizacją tego, co wydarzyło się od tamtej pory z obsadą VA.

WASZYNGTON – Wyobraź sobie pracę, w której zarabiasz tyle samo, co twój szef – a może nawet więcej.

Tak jest w przypadku lekarzy z Departamentu Spraw Weteranów (VA), twierdzi Max Stier, prezes i dyrektor generalny Partnership for Public Service, organizacji promującej kariery w sektorze publicznym. Stier przemawiał na przesłuchaniu przeprowadzonym w zeszłym tygodniu przez podkomisję ds. Zdrowia weteranów Izby na temat problemów związanych z rekrutacją i zatrzymywaniem pracowników w centrach medycznych VA.

"Płacisz dyrektorom centrów medycznych mniej niż poszczególnym lekarzom na rynku, na którym ci ludzie mogą zarabiać cztery, pięć lub sześć razy więcej" w sektorze prywatnym, powiedział. "[Jeśli] to zmienisz … ci ludzie wymyślą wiele odpowiedzi [na problemy VA]."

Dodał, że kolejnym problemem są wysokie obroty. "W ciągu ostatnich 6 lat w VA odeszła prawie jedna trzecia personelu."

Kilka wyzwań związanych z zatrudnieniem

Przewodniczący podkomisji Neal Dunn, MD (R-Fla.), Omówił niedawno opublikowany raport Biura Inspektora Generalnego VA na temat niedoborów personelu klinicznego i nieklinicznego w placówkach VA. "Wiele placówek VA ma trudności z zatrudnieniem opiekunów, policjantów i specjalistów ds. Zasobów ludzkich, podobnie jak walczą o zatrudnienie lekarzy i pielęgniarek," powiedział Dunn. "Nic dziwnego, w raporcie stwierdzono różnorodne potrzeby kadrowe … i stałe wyzwania związane z brakiem wykwalifikowanych kandydatów, niezdolnością do konkurowania z sektorem prywatnym i problemami z dużą rotacją … VA nie może funkcjonować bez wydajnych, odpowiednio obsadzonych obiektów."

Jednym z powodów, dla których ten problem nie został rozwiązany, jest brak przywództwa na najwyższych szczeblach VA, powiedziała przedstawicielka podkomisji Julia Brownley (D-Calif.). "Ponieważ komisja rozważa niedobory kadrowe, byłoby nieodpowiedzialne zignorowanie pustego gabinetu VA," powiedziała.

"Minęło prawie 5 tygodni, odkąd prezydent ogłosił swoją nominację na sekretarza VA, jednak dopiero wczoraj [20 czerwca] zajęło formalne przekazanie nominacji [Roberta Wilkiego] [na sekretarza VA] do Senatu," powiedziała.

"Minęło 16 miesięcy, odkąd VA miał stałego podsekretarza stanu zdrowia, a nie mniej niż dziewięć zastępców podsekretarza i zastępcy zastępcy podsekretarza stanu nie ma stałych nominatów. Jak można oczekiwać, że VA zapewni terminową, wysokiej jakości opiekę zdrowotną ponad 9 milionom weteranów, skoro ta administracja odmawia priorytetowego traktowania stabilnych, wykwalifikowanych, w pełni zweryfikowanych liderów w agencji? … Ta administracja musi dawać przykład i że oznacza ustanowienie przywództwa, fungafix apteki które wykona zadanie."

Lekarze mają krytyczne znaczenie dla misji

Niedobór lekarzy w VA jest szczególnie znaczący – powiedziała Debra Draper, dyrektor ds. Opieki zdrowotnej w Government Accountability Office, która również opublikowała raporty dotyczące niedoborów personelu. "Lekarze zapewniają i nadzorują szeroki zakres opieki," powiedziała. "Czynniki takie jak długi proces rekrutacji VA, ograniczona liczba kandydatów i wysoce konkurencyjne środowisko rekrutacyjne sprawiły, że lekarze zajmują pierwsze miejsce na corocznej liście zawodów VA „krytycznych”."

Dodała, że ​​problem trwa od dawna. "W ciągu ostatnich dwudziestu lat, my i inni wyrażaliśmy obawy co do zdolności VA do zapewnienia, że ​​ma odpowiednią siłę roboczą, aby sprostać obecnym i przyszłym potrzebom … W 2016 r. Stwierdzono, że straty lekarzy [stwierdzono] stały wzrost w ciągu ostatnich 5 lat z powodu dobrowolnych rezygnacji i emerytur."

Draper skrytykował także agencję za to, że nie wie dokładnie, ilu lekarzy jest zatrudnionych. "W naszym październikowym raporcie zaleciliśmy VA wdrożyć systematyczny proces liczenia wszystkich swoich lekarzy; VA nie zgodził się z tym zaleceniem," powiedziała. "Chociaż [VA] wdrożyło nową bazę danych, nie planuje używać systemu do śledzenia lekarzy, których nie zatrudnia bezpośrednio," takich jak lekarze kontraktowi. "Nadal uważamy, że dla VA konieczne jest dokładne zliczenie wszystkich swoich lekarzy."

Jednak Peter Shelby, zastępca sekretarza ds. Zasobów ludzkich i administracji w agencji, odepchnął część tej oceny, zauważając, że pomimo wyzwań związanych z wieloma systemami VA do śledzenia personelu, "nasze możliwości [zasobów ludzkich] wciąż się poprawiają… Biorąc pod uwagę, [ogólny] wskaźnik wakatów i rotacji w VA jest bardzo niski. Wahamy się między 9% a 10%, co wypada bardzo korzystnie w porównaniu z sektorem prywatnym."

Powiedział również, że chce wypróbować nowe sposoby rekrutacji lekarzy, ze szczególnym uwzględnieniem studentów medycyny. "Prawie każdy lekarz w Ameryce – około 80% z nich – przechodzi przez nasz system, a my nie byliśmy wystarczająco aktywni w rekrutacji ich," – powiedziała Shelby. "Mamy do czynienia z nimi na początku ich kariery i nie wykorzystaliśmy tego." Na przykład powiedział: "chcemy zatrudniać stażystów między drugim i młodszym rokiem, a następnie poddawać ich weryfikacji, a następnie wprowadzać między młodszym i starszym rokiem i ponownie sprawdzać," a następnie przedstawiaj wstępne oferty pracy tym, którzy się kwalifikują.

Limity wynagrodzeń w chwili wydania

Ale jednym z głównych problemów związanych z takimi wysiłkami rekrutacyjnymi – czy to w przypadku dyrektorów medycznych, czy młodych lekarzy – jest to, że VA uderza w federalne limity wynagrodzeń, powiedział. Członek komitetu, reprezentant Beto O’Rourke (D-Teksas), zapytał, jak wysoki musiałby być pułap wynagrodzenia dyrektora centrum medycznego – obecnie ustalony na poziomie około 153 000 USD – aby VA była bardziej konkurencyjna w stosunku do sektora prywatnego .

"600 000 USD," – odpowiedziała Shelby. Później na rozprawie powiedział, że VA nie musi płacić tak dużo, jak sektor prywatny, ponieważ oferuje fascynującą misję i często ma lepsze korzyści niż pracodawcy z sektora prywatnego – ale nie możemy płacić na poziomie 5% lub 10% poziom" w porównaniu z niektórymi innymi pracami. Obecnie VA ma 20 wakatów na 170 stanowiskach dyrektora medycznego, a także pięć zbliżających się wakatów, a rekrutuje na 15 z tych stanowisk, powiedział.

Członkowie komitetu generalnie bardzo popierali wysiłki VA, a kilku z nich zapytało Shelby, jakie przepisy należy przyjąć, aby pomóc VA w realizacji celów rekrutacyjnych. "Moim zdaniem przez te wszystkie lata w służbie zdrowia najważniejszy jest personel pracujący w tych systemach," powiedział Rep.

  1. この記事へのコメントはありません。

  1. この記事へのトラックバックはありません。

関連記事

%d人のブロガーが「いいね」をつけました。